Elevă, care a terminat liceul cu 10, găsită fără suflare în mașina tatălui său! Părintele fetei a fost și el înjunghiat!
O întreagă comunitate de oameni e în satare de șoc după ce una dintre cele mai apreciate tinere din zonă a fost găsită fără viață în autoturismul propriului tată.
La rândul său, părintele zăcea inconștient, fiind înjunghiar în zona pieptului de mai multe ori.
Sabrina, terminase liceul cu o notă aproape de 10, fiind admisă în primul an de facultate.
Sabrina era o adevărată vedetă în localitatea australiană în care trăia alături de familia sa, iar dispariția ei a însemnat o adevărată lovitură pentru cei care au cunoscut-o.
Polițiștii au descoperit o mașină de lux care stătea parcată de mai multă vreme într-un loc nefiresc, iar atunci când au ajunsîn zona automobilului au zărit două persoane fără cunoștință.
Medicii de pe ambulanță au sosit la fața locului și au descoperit-o pe adolescentă fără suflare, iar pe bărbat înjunghiat în mai multe zone ale corpului.
Bărbatul a fost transportat de urgenţă la spital, iar acum anchetatorii aşteaptă să îşi revină pentru a discuta cu el.
Mamă, fratele, dar şi prietenii tinerei sunt în stare de şoc şi nimeni nu înţelege ce s-a întâmplat.
DISCLAIMER!! Acest site este neutru din punct de vedere politic și nu susține niciun partid sau ideologie politică.